W zdrowym ciele – zdrowy duch!

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej w Pucku - głównym celem fundacji jest upowszechnianie kultury fizycznej. Organizacja oferuje szkolenia sportowe oraz imprezy sportowe i rekreacyjne. Kolejnym Realizacja ambitnych planów związana jest  z  rozbudową obiektów oraz urządzeń kultury fizycznej. Fundacja współpracuje z podobnymi  jednostkami za granicą. Dziedzictwo sportowe tworzą wszyscy, bez względu na wiek, płeć, wykształcenie, przynależność etniczną czy światopogląd. Przypinki zostały wykonane na zamówienie fundacji. Plakietki zaprojektowano na program „Mały Mistrz”, który jest skierowany do dzieci klas I-III szkół podstawowych, a jego ideą jest propagowanie aktywnej postawy prosportowej.  „Mały Mistrz” jest projektem rządowym współfinansowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, mającym na celu poprawę sprawności fizycznej wśród uczniów.

p1789 IX Rajd Rowerowy Gmina Sicienko

Świetną pamiątką z imprezy są  przypinki wykonane dla uczestników innego  wydarzenia:

IX Rajd Rowerowy – „Na dwóch kołach po drogach i bezdrożach”. Rajd, który odbył się 16 maja 2015r. zorganizowali: Wójt Gminy Sicienko, Przewodniczący Rady Gminy Sicienko oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sicienku i Koło Gospodyń Wiejskich w Trzemiętowie. Takie akcje zachęcają do aktywności fizycznej, która jest potrzebna każdemu człowiekowi.

 

pa322a TN Biegówki

Towarzystwo Narciarskie „Biegówki – Celem organizacji jest integracja społeczeństwa poprzez portal internetowy i  realizacja szczytnej idei powstawania kolejnych  tras biegowych w Polsce. Towarzystwo narciarskie powstało 20 sierpnia 2009 roku. Inicjatorem założenia organizacji był Łukasz Kacprzak. Wielokrotnie towarzystwo było inicjatorem eventów w Polsce. Towarzystwo Narciarskie promuje zdrowy tryb życia. Nasza firma przygotowała przypinki na szereg imprez organizowanych przez  TNB, są to między innymi „Nocne Biegówki na Kabatach” – które razem ze Studenckim Klubem Podróżniczym „Czwórka” oraz sklepem By The Way zorganizowało wspólną cykliczną imprezę, która  odbywa się w każdą śnieżną środę.