p293a-Mr-GUGU-Miss-GOSklepy internetowe zajmujące się sprzedażą ubrań stają się coraz popularniejsze. Nowi producenci pojawiający się na rynku muszą wyjść z czymś unikalnym,  co przyciągnie uwagę każdego. Coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej produkcji ubrań. Są to młode, zdolne osoby, które chcą stworzyć autorskie stroje. Przypinki mogą ułatwić początek każdemu. W prosty sposób można wypromować  swój styl. Plakietki mogą stanowić oryginalne wzory, które będą dodatkiem do ubioru. Każdy klient będzie miał możliwość stworzyć bluzkę z unikalnym dodatkiem. Z najmniejszych badzików można kreować kompozycje, które będą tworzyć całość.

Przypinki z logo firmy mogą być wykorzystane również jako identyfikator marki. Plakietki mogą być zaproponowane  przez producenta jako prezent do zamówienia, ale także mogą być wykorzystane jako produkt do sprzedaży. Jest to idealny pomysł,  aby jednocześnie tanie i ładne dodatki były kojarzone z daną marką. Często są organizowane akcje promocyjne, które polegają na darmowej dostawie lub rabacie promocyjnym. Zazwyczaj warunkiem otrzymania rabatu jest osiągnięcie danej kwoty. Przypinka idealnie sprawdzi się jako dodatek , dzięki któremu uzyskamy odpowiednią sumę, która pozwoli nam na skorzystanie z promocji.

Każda firma potrzebuje reklamy. Nowi producenci nie zawsze posiadają wystarczające fundusze na drogą reklamę. Świetnym pomysłem będzie wykorzystanie przypinek.  Jest to jednocześnie tani, dobry i rzucający się w oczy sposób na wypromowanie firmy, marki lub nowego produktu na rynku. . Początkujące osoby często sięgają po ulotki jako formę reklamy, niestety, rzadko przynosi to spodziewane efekty. Najczęściej nie docierają one do klienta,  nie ma on szansy  zainteresować się  daną marką ani jej zauważyć czy poznać.  Na przypince możemy umieścić właściwie wszystko – logo  firmy, adres strony internetowej, numer kontaktowy. A rysunek i kolorystyka potrafią zdziałać cuda!

Oryginalną opcją przypinkową są kody QR – są to nośniki informacji pozwalające na zapisanie dużej ilości danych. Mogą to być: adres strony internetowej, adres e-mail, wirtualna wizytówka, dane do przelewu bankowego oraz SMS wraz z treścią i numer odbiorcy. Dzięki kodom można również pobierać nowoczesne aplikacje. Jest to bardzo ciekawy oraz innowacyjny sposób, z którego  warto skorzystać.