Power Jump & FitPower Jump & Fit – jest to nowy klub z systemem treningowy, który polega na wzmacnianiu oraz kształtowaniu sylwetki poprzez skoki na trampolinie. Trening wykonywany jest na małej trampolinie poprzez kombinację szybkich i wolnych skoków. Jest to skuteczny sposób walki z tkanką tłuszczową. Udowodniono iż skakanie jest 10 razy skuteczniejsze od biegania. Takie ćwiczenia jednocześnie sprawiają radość , kształtują mięśnie całej sylwetki, jest to także dobry sposób na przyśpieszenie przemiany materii, dzięki czemu odchudzanie jest łatwiejsze. Wpływa korzystnie również na układ sercowo-naczyniowy. Łącząc ćwiczenia z dietą uzyskamy wymarzone efekty. Na zamówienie firmy Power Jump & Fit nasza firma wykonała przypinki, które stanowią logo firmowe.fitnessloft

LOFT Fitness – jest to siłownia oraz klub fitnessu, sale są inspirowane sportem oraz designem, dzięki czemu powstało bardzo nowoczesne miejsce do ćwiczeń. Klub posiada najnowsze sprzęty wysokiej jakości. Siłownia ukierunkowuje nas na uprawianie zdrowego trybu życia poprzez harmonizującą przestrzenią. Firma oferuje także treningi personalne wraz z bilansowaną dietą, dzięki czemu szybciej osiągniemy  wymarzony cel. Firma LOFT Fitness zamówiła przypinki z logiem firmy oraz hasłem „Twój sposób na siebie”. Plakietka stanowi motywację do działań. Siłownia dla wielu osób jest sposobem na życie.

I love ZONE fitness

Zone Fitness – lokal zawiera siłownię, klub fitness, saunę oraz sztuki walki, dzięki czemu oferuje nam szeroki wybór aktywności fizycznej, która prowadzi nas do wymarzonej sylwetki. Wyposażenie klubu jest bardzo bogate oraz posiada wykwalifikowaną kadrę. Przypinki wykonane dla firmy Zone Fitness przedstawiają dwa czerwone serca, na których widnieje napis „I love Zone fitness”. Aktywność fizyczna jest bardzo ważna w naszym życiu. Siedzący tryb życia nie wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Jakość naszego życia zależy od nas. Warto jest prowadzić zdrowy tryb życia i odwiedzić kluby sportowe. Aktywność fizyczna wpływa również na nasz samopoczucie. Uprawiając sporty wydzielają się endorfiny, które są odpowiedzialne za nasze szczęście. Osiągając wymarzony cal stajemy się pewniejsi siebie.