15 Lat BOIKUBonifraterski Ośrodek Interwencji Kryzysowej – organizacja powstała w celu pomocy człowiekowi. Głównie jest to pomoc psychologiczna, prawna, pielęgniarska oraz duszpasterska w środowisku człowieka. Jest to akcja propagandowa.  Stanowi również pomoc żywnością dla najuboższych rodzin. Organizacja jest oparciem dla osób, których dotknęła przemoc domowa. BOIK swoim zasięgiem obejmuje powiat gostyński (7 gmin), ale w wyjątkowych sytuacjach przyjmowane są osoby poza tym obszarem. W ośrodku osoby przebywają maksymalnie 3 miesiące. Organizacja powstała w 2000 roku. W tym roku obchodzi 15 lecie istnienia, na które zamówiono przypinki. Na plakietce widnieje data założenia stowarzyszenia oraz nazwa.

Niezależne Zrzeszenie Studentów – jest to największa organizacja studentów w Polsce, która powstała w 1980 roku w wyniku buntu studentów przeciwko władzy komunistycznej. Zrzesza około 40 uczelni. Głównym zadaniem grupy jest polityka młodzieżowa oraz angażowanie się w akcje charytatywne. Dopiero w wyniku strajków rząd wyraził zgodą na rejestrację Zrzeszenia, które jest tworzone przez szalonych i pomysłowych ludzi, którzy są ciekawi świata. Jest to organizacja z 35 letnią historią, z tej okazji stworzono przypinki, które podkreślają charakter uroczystości.

Szkoła Podstawowa w MaszewiePrzypinki z okazji 70- lecia zostały zaprojektowane dla Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Maszewie. Szkoła została utworzona w 1945 roku i kontynuuje swoją działalność edukacyjną-wychowawczą już 70 lat. Od 1995 roku szkoła stała się samorządową szkołą, dzięki współpracy z gminą. Szkoła ciągle się rozwija i jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Plakietki wykonane dla szkoły stanowią idealną pamiątkę dla wszystkich uczniów oraz pracowników szkoły. Również z okazji lecia wykonano przypinki dla Liceum Ogólnokształcącego w Mońkach, które obchodziło swoje 50 lecie. Szkoła powstała w 1965 roku.

Przypinki zostały zaprojektowane na 5o lecie matury dla Zespołu Szkół Samochodowych w Łodzi. Na plakietce widnieje herb Szkoły oraz nazwa uroczystości. Jest to szkoła, która posiada własny Szkolny Ośrodek Nauki Jazdy, dzięki czemu uczniowie mogą ukończyć kurs kat. B w szkole. Celem szkoły jest przygotowanie ucznia do zawodu „technik mechatronik pojazdów samochodowych”.