„Przypnij  mnie” – to woła świat daleki,

„Przypnij mnie” przez morza, lądy, rzeki.

„Przypnij mnie” – słyszy się głosy lasów, dróg, pejzażów…

„Przypnij mnie” – namawia cię nieznane,

„Przypnij mnie” srebrnym aeroplanem,

„Przypnij mnie” – to świat wzywa cię… – mogłyby tak zaśpiewać kiedyś ALIBABKI :) zamiast tego bezeceństwa “Przeleć mnie…”

Studniówka

Studniówka –  to bal przedmaturalny, odbywający się sto dni przed maturą. Udział w takiej imprezie biorą uczniowie z osobami towarzyszącymi oraz zaproszeni nauczyciele. Studniówka odbywa się zazwyczaj na początku ostatniego  roku licealisty w szkole. Ostatnia wspólna zabawa, bal dorosłych  już przyszłych  maturzystów.   Jest to wyjątkowy wieczór, który rozpoczyna się tradycyjnym staropolskim  tańcem, jakim jest polonez. Organizatorzy takiej imprezy nie mogą zapomnieć o zamówieniu przypinek, które stanowią świetną pamiątkę udanej zabawy. Jest to także ułatwienie dla fotografów, bowiem  każda klasa posiadająca inny wzór przypinki, będzie odróżniała się przy  stole czy na parkiecie,  a fotograf z łatwością będzie mógł skupić się na odpowiednich osobach. Przypinki wykonane dla klasy IV TH.

Wieczór panieński – zabawa zorganizowana dla przyszłej panny młodej, mająca na celu pożegnanie stanu błogiego panieństwa. Jest to tzw. ostatni wieczór, na którym dozwolone są różne szaleństwa, które niedostępne są po ślubie. Pamiątką tego wieczoru będą przypinki, które jednocześnie pełnią funkcję identyfikacyjną  dla osób, które nie znały się wcześniej. Na przypince można umieścić wszystko. Przyszła panna młoda zazwyczaj ma przypinkę wyróżniającą się od przypinek  pozostałych pań.

Weselne przypinki

Ślub  to piękny i  szczególny  dzień w życiu każdego człowieka. Musi być dopięty na ostatni guzik. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to wyznaczyć datę ślubu. W następnej kolejności trzeba zarezerwować salę, pomyśleć  o muzycznej stronie imprezy oraz gastronomicznej. Stroje, dodatki, lista gości i prezentów… Ceremonia wiąże się z szeregiem obowiązków. Przypinki, które wykonuje nasza firma, są idealnym zamiennikiem,  czymś nowym  i efektownym, wobec  wykorzystywanych nieraz  kokardek. Plakietki  stanowią niezniszczalną pamiątkę z uroczystości zaślubin i wesela, a także być może udanej podróży poślubnej.