przyrzeczenie harcerskie.jpg

Materiał zaczerpnięty z oficjalnej strony internetowej ZHP

ZHP Hufiec Giżycko – jest to jednostka terenowa, która działa w mieście Giżycko oraz okolicznych gminach. Zrzesza około 150 harcerzy. Jest to ogólnopolskie stowarzyszenie. Misją Związku Harcerstwa Polskiego jest wychowanie młodego człowieka, wsparcie w rozwoju oraz kształtowanie  charakteru poprzez stawiane wyzwania. Przypinki  zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę dla tej  Organizacji Harcerskiej  zostały przeznaczone na turniej zastępów „Igrzyska Śmierci”. Impreza odbyła się w dniach 6-8 lutego 2015 roku. Plakietki stanowią pamiątkę z uroczystości oraz odznakę obecności.

Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Wejherowo - zrzesza prężnie działające  drużyny zuchowe i harcerskie. Przypinki zostały wykonane na zamówienie Hufca z okazji II Rajdu „Śladami Wilczka”. Plakietki stanowią formę identyfikatorów uczestników biorących udział w rajdzie. Mogą być także pamiątką dla wszystkich osób.

 

ZHP Hufiec Poznań „Siódemka -  organizuje wiele ciekawych  imprez, jak Bieg Nocny „Śladami Historii Miasta Poznania”.  Przypinki zostały stworzone z okazji Zlotu Hufca Imiołki, który odbył się w 2015 roku. Plakietki idealnie sprawdzą się jako pamiątka uroczystego spotkania.