Narodowe Czytanie 2022 - biało-czerwony kotylion

Dostępność: duża ilość
Czas produkcji: 3 dni robocze
Cena brutto za 1 sztukę: 10,98 zł 10.98
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy


ilość szt.

Opis

Kotylion na Narodowe Czytanie 2022 z nazwą miasta i biblioteki.

Okolicznościowy kotylion na 11 Edycję Akcji Narodowe Czytanie 2022. Lekturą przewodnią jest zbiór utworów "Ballady i Romanse" Adama Mickiewicza.

Zbiór ballad Adama Mickiewicza, został wydany w 1822 w Wilnie i uważany jest za początek rozwoju gatunku ballady w literaturze polskiej oraz za początek polskiego romantyzmu. Z tego powodu rok 2022 (w 200 rocznicę wydania zbioru)  został ustanowiony Rokiem Polskiego Romantyzmu.

Czy mogę zmienić nazwę biblioteki na kotylionie na Narodowe Czytanie?

Tak, jak najbardziej. Ten produkt został przygotowany z myślą o zmianie nazwy organizatora. Taką informację podaj w uwagach do zamówienia składając zamówienie przez stronę.

Chcę zmienić nazwę biblioteki na kotylionie, czy dostanę wizualizację przed produkcją?

Zawsze gdy dokonujemy modyfikacji projektów przesyłamy wizualizację do akceptacji. Bez tego zamówienie nie trafi do produkcji.

Zależy mi na czasie, czy muszę potwierdzać wizualizację?

Tak. Jeśli chodzi o akceptację wizualizacji, nie robimy odstępstw od tej zasady. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia, bez zbędnych formalności wybierz przypinki na Narodowe Czytanie oznaczone symbolem 24h. Projekty w takich przypinkach zostały przygotowane bez miejsca na indywidualne dopiski. Dzięki czemu pomijamy etap wizualizacji i od razu po złożeniu i opłaceniu zamówienia trafia ono do realizacji.

Metki produktowe

WŁASNY TEKST Tak

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl