ABC przypinek ślubnych 0
ABC przypinek ślubnych

Przypinki ślubne dobrze wpisują się w koncepcję zrównoważonej organizacji wesela. Mają szerokie zastosowanie o czym dowiesz się w dalszej części artykułu, a jednocześnie nie nadwyrężą portfela narzeczonych.

czytaj całość »
Jak ugryźć Save the Date? 0
Jak ugryźć Save the Date?

W Polsce małymi kroczkami rozpowszechnia się nowa moda ślubna z zachodu o wpadającej w ucho dźwięcznej nazwie Save the Date. Co dokładnie oznacza, kogo dotyczy i czy warto skorzystać z Save the Date dowiesz się z tego artykułu.

czytaj całość »
Kiedy wręczyć przypinki gościom weselnym? 0
Kiedy wręczyć przypinki gościom weselnym?

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że nie ma większego znaczenia co zrobimy z przypinkami weselnymi. Można je po prostu rozdać gościom i po sprawie. Jednak diabeł tkwi w szczegółach. W przypadku takiego ważnego wydarzenia, gdzie państwo młodzi starają dopiąć wszystko na ostatni guzik, nie ma miejsca na improwizowanie.

czytaj całość »
Przypinki i magnesy na 100 Urodziny św. Jana Pawła II 0
Przypinki i magnesy na 100 Urodziny św. Jana Pawła II

 

Rok 2020 został ogłoszony w Polsce rokiem św. Jana Pawła II, a to za sprawą przypadającej 18 maja 2020 roku setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły, czyli naszego polskiego świętego. Z tej wspaniałej okazji przygotowaliśmy szereg okolicznościowych pamiątek i dekoracji.

czytaj całość »
Studniówka praktyczne porady 0
Studniówka praktyczne porady

Studniówka - praktyczne porady

Praktycznie każda szkoła ma swoje tradycje związane z balem studniówkowym, wokół studniówki krążą także pewne mity i legendy. Klasy przygotowują scenki kabaretowe, układy taneczne, filmiki, podziękowania dla nauczycieli w wymyślnych formach. W wirze przygotowań często brakuje chwili spokoju i refleksji. W tym wpisie chciałem skupić się na kilku uniwersalnych poradach, o których raczej się nie rozmawia z kolegami i koleżankami na przerwie, mimo to warto je znać i stosować.

czytaj całość »
Przypinki dla morsów 0
Przypinki dla morsów

Przypinki dla morsów - Dorodny Mors i Niezła Foczka

Obserwujący z brzegu przechodnie czasem pukają się w głowę na ich widok. Po czym poprawiają szaliki i naciągają szczelnie czapki na uszy. Kto nigdy nie spróbował, nie jest w stanie wyobrazić sobie tego co czuje mors wchodzący do zimnej wody. A czuje dużo, głównie adrenalinę i dopaminę. Ww okresie jesienno-ziomowym, gdy większość społeczeństwa dopada chandra i spadek wydajności, morsy mają siłę wygłupiać się na plaży, organizować imprezy na świeżym powietrzu, być bardzo aktywnymi. Często mówią o sobie pozytywnie zakręceni, aktywni, nakręceni, szaleni itp.

czytaj całość »
Jak zrobić własne przypinki na zamówienie 0
Jak zrobić własne przypinki na zamówienie

Jak zrobić własne przypinki na zamówienie

Każdy Polak statystycznie przypina do piersi od kilku do kilkunastu przypinek w ciągu swojego życia. Okazji wartych udekorowania jest ogromna ilość. Wiele osób, a skoro to czytasz jesteś jedną z nich, w końcu zada sobie to pytanie: "Jak zrobić własne przypinki?" Nie ważne czy organizujesz szkolne spotkanie po latach, zjazd rodzinny, firmowy event czy studniówkę, potrzebujesz przypinki na zamówienie. W dzisiejszych czasach niemal oczywistym jest, że najłatwiej zamówić przypinki przez Internet. Firm specjalizujących się w produkcji przypinek nie jest dużo, więc szansa na to, że znajdziesz taką za rogiem jest bardzo mała. Jak już znajdziesz firmę przypinkową, sprawdź czy jest godna zaufania. Pomogą Ci opnie na jej temat w sieci, przejrzyj też przykładowe realizacje na stronie, możesz też przeczytać referencje.

czytaj całość »
Przypinka na stulecie niepodległości – pomysły 0
Przypinka na stulecie niepodległości – pomysły

Przypinka na stulecie niepodległości – pomysły

Już w tym roku będziemy obchodzić bardzo ważną rocznicę. Obchodom setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości towarzyszyć będzie wiele imprez, których organizatorzy już teraz zgłaszają się do nas z prośbą o wykonanie specjalnych pamiątkowych przypinek.

czytaj całość »
Przypinka na wieczór panieński – inspiracje 0
Przypinka na wieczór panieński – inspiracje

Przypinka na wieczór panieński – inspiracje

Przygotowanie przypinki na wieczór panieński to coraz popularniejszy pomysł, na którego zrealizowanie decydują się panie organizujące tego typu imprezę. Przypinka na wieczór panieński to nie tylko świetna pamiątka, ale także element, który może ubarwić przygotowane na ten wieczór zabawy i atrakcje.

czytaj całość »
Dzień Kobiet! Niech każdy się dowie ... :) 0

Kobiety!

To One są solą tej ziemi. To One rodzą w bólach nowe pokolenie, to One je wychowują.To One wspierają mężczyzn, kształtując ich.To One w życie rodziny wnoszą ciepło, uśmiech, radość.To One wybaczają, kochają, poświęcają się, doceniają, rozumieją, wspierają. To One odejmując sobie od ust pomagają dzieciom w trudnych chwilach, to One niańczą wnuki, patrzą z troską kiedy coś złego im się dzieje. To One mając dziesiątki lat wciąż pomagają swoim najbliższym. Myślę, ze mimo wszystko nie jeden mężczyzna chciałby być choć na chwilę Kobietą :) 

 

czytaj całość »
Studniówka dawniej i dziś 0
Studniówka dawniej i dziś

Ostatnia okazja na zabawę w szkolnym gronie

Bal wyprawiany na 100 dni przed maturą, czyli tzw. studniówka jest ostatnią okazją do wspólnej zabawy w gronie kolegów i koleżanek ze szkoły średniej. W Polsce mimo iż gdzieniegdzie istnieje, to nie przyjął się powszechnie zwyczaj, rodem z USA,  organizowania balu abiturienta na zakończenie nauki. W pełnym składzie zobaczyć się będzie jeszcze można na pierwszych dniach matur oraz rozdaniu świadectw.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl