Przypinka na ślub – inspiracje 0
Przypinka na ślub – inspiracje


Co zamieścić na przypince ślubnej?

Jednym z najpopularniejszych pomysłów jest zamieszczanie na ślubnej przypince imion państwa młodych wraz z datą wydarzenia. Taka przypinka staje się coraz popularniejsza, a my znamy osoby, które w specjalnym miejscu zbierają przypinki ze ślubów, na których byli.
Innym popularnym motywem jest podział gości na dwie „drużyny”. Team panny młodej oraz team pana młodego mogą dzięki temu nie tylko bez problemu rozpoznać się na parkiecie, co z pewnością ułatwi przełamywanie pierwszych lodów i zawieranie nowych znajomości, ale także jeszcze prościej dzielić się na drużyny podczas zabaw oczepinowych.

Dość oryginalnym pomysłem jest zamieszczenie na przypince ślubnej śmiesznego cytatu lub powiedzonka, które bardzo lubi jedna z osób biorących ślub.

Jaką grafikę zamieścić na przypince ślubnej?

Wszystko zależy od…wyobraźni! My z doświadczenia wiemy, że bardzo popularne są motywy związane z inicjałami młodej pary (zdarzało nam się realizować przypinki oparte na motywie inicjałów zawieszanych nad stołem państwa młodych).
Innym, królującym na ślubnych przypinkach motywem jest odwzorowanie młodej pary w postaci „kreskówkowych” odpowiedników. Sporo osób stawia też na prostotę decydując się jedynie na zamieszczenie na przypince kojarzącego się z tą okazją welonu,muszki lub obrączek, a nawet przygotowanie przypinki imitującej tradycyjny kotylion. Bardzo popularne są motywy roślinne. Kolor przypinek oczywiście również ma znaczenie. Często przypinki zamawiane są w kolorze przewodnim wesela, ale oczywiście nie jest to regułą. 

W naszym sklepie znajdą Państwo wiele pomysłów na ślubne/weselne przypinki. Staramy się obserwować panujące trendy i dodawać nowe produkty, które są z nimi zgodne. Oczywiście mogą Państwo zamówić ślubne przypinki z Państwa projektem. Możemy również pomóc w przygotowaniu indywidualnego projektu.

Zapraszamy do kontaktu.

Przypinki dla gości weselnych

fot. Przykładowe realizacje ślubnych przypinek

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl