Przypinka na stulecie niepodległości – pomysły 0
Przypinka na stulecie niepodległości – pomysły

Przypinka na stulecie niepodległości – pomysły

Już w tym roku będziemy obchodzić bardzo ważną rocznicę. Obchodom setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości towarzyszyć będzie wiele imprez, których organizatorzy już teraz zgłaszają się do nas z prośbą o wykonanie specjalnych pamiątkowych przypinek.

Przypinka – świetna pamiątka na stulecie niepodległości

Żeby przypinka przygotowana na rocznicę odzyskania niepodległości była oryginalną pamiątką, warto zamieścić na niej wyróżniający ją element lub napis. W tej chwili wśród zamówień królują oczywiście motywy z godłem i flagą państwową. Pojawiają się też zamówienia z wizerunkiem Marszałka Józefa Piłsudskiego, ze zdjęciami z epoki, a także z cytatami zarówno z hymnu państwowego, jak i tymi zaczerpniętymi od postaci historycznych.

Przypinki na Święto Odzyskania Niepodległości - 11 listopada

fot. Przypinki na obchody Święta Niepodległości w 2019 roku, w rocznicę 100 lecia odzyskania niepodległości


Pamiętajcie jednak, że przygotowanie przypinki na tak ważną okazję aż prosi się o wyrwanie ze schematów i zaplanowanie indywidualnej treści, które sprawi, że obdarowani przypinką nawet po latach będą wspominali dzień, w którym ją otrzymali. Warto zatem w zamawianym projekcie przypinki nawiązać do wydarzeń lokalnych lub na przykład zamieścić na przypince nazwę instytucji, która organizuje obchody.


Jednym z symboli, które od lat kojarzą się nam wszystkim z jedenastolistopadowymi obchodami, jest białoczerwony kotylion. Taka tradycyjna ozdoba przeżywa w ostatnich latach prawdziwy renesans, a nam wydaje się bardzo elegancką i uroczystą propozycją na przypinkę przygotowywaną z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Rozety narodowe

fot. Rozety narodowe - białoczerwone kotyliony z przypinką w środku

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl