Przypinka na wieczór panieński – inspiracje 0
Przypinka na wieczór panieński – inspiracje

Przypinka na wieczór panieński – inspiracje

Przygotowanie przypinki na wieczór panieński to coraz popularniejszy pomysł, na którego zrealizowanie decydują się panie organizujące tego typu imprezę. Przypinka na wieczór panieński to nie tylko świetna pamiątka, ale także element, który może ubarwić przygotowane na ten wieczór zabawy i atrakcje.

Przypinka na wieczór panieński, a gry i zabawy

Wiele pań organizujących dla swoich przyjaciółek wieczór panieński podejmuje decyzje o przygotowaniu przypinki, która może być elementem prowadzonej podczas wieczoru loterii czy zabawy. Przypinka może na przykład zawierać zadania, które ma wykonać panna młoda i jej przyjaciółki. Innym pomysłem jest zamieszczenie na przypince hasła, które będzie na przykład pozwalało na wejście do wynajętej na ten wieczór strefy w klubie czy restauracji. Spotkaliśmy się też z zamówieniem, gdzie to właśnie przypinka była swoistą przepustką do strefy VIP.

Przypinka – pamiątka z wieczoru panieńskiego

Od jakiegoś czasu panuje zwyczaj obdarowywania gości weselnych prezentami i pamiątkami. Ta sympatyczna tradycja rozszerzyła się na wieczory panieńskie i kawalerskie. Coraz więcej organizatorów decyduje się na zamówienie specjalnych przypinek (często takich, które pomysłem i grafiką nawiązują do przypinek przygotowanych z okazji ślubu), które sprawią, że ten wyjątkowy wieczór na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. W takim wypadku warto zamieścić na przypince datę wydarzenia, a także imię przyszłej panny młodej. Pozwoli to każdej osobie na stworzenie własnej kolekcji przypinek z różnych ważnych wydarzeń, które organizują jej znajomi.

 Przypinki na wieczór panieński

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl