Przypinka na wieczór kawalerski – inspiracje 0
Przypinka na wieczór kawalerski – inspiracje

Co napisać na przypince na wieczór kawalerski?

Najpopularniejszym motywem są oczywiście imiona uczestników. Takie rozwiązanie pozwala to nie tylko pomysł doskonale ułatwiający integrację, ale także miła pamiątka, która zostanie z uczestnikiem na całe życie.
Jednym z pomysłów, które naszym klientom podobają się bardziej, jest zamieszczenie na przypince wygłaszanego w trakcie wieczora toastu. Przypinka z takim krótkim napisem sprawi, że toast będzie „pod ręką” niezależnie od okoliczności.

Wzory na przypinkę z okazji wieczoru kawalerskiego

Popularnym motywem, który coraz częściej pojawia się na przypinkach przygotowywanych z okazji wieczorów kawalerskich, jest herb lub logo ulubionej drużyny pana młodego. Realizowaliśmy też wariację tego pomysłu polegającą na umieszczeniu na przypince loga drużyny, w której hobbystycznie gra część uczestników imprezy, lub która została stworzona na potrzeby wydarzeń wieczoru np. meczu w paitballa. Innym pomysłem są przypinki z imitacją etykiety od piwa np. Piwo Krzysiowe.
Ciekawym rozwiązaniem, które świetnie sprawdza się na przypinkach przygotowywanych na potrzeby zarówno wieczorów kawalerskich, jak i panieńskich, jest ozdobienie przypinki wskazówkami związanymi z prowadzoną w trakcie imprezy grą lub zabawą, albo prostą „agendą” wieczoru.

Dużym zainteresowaniem cieszą się przypinki z konkretnym motywem przewodnim, a także prostymi hasłami i grafikami związanymi ze ślubem/weselem/strojem Pana Młodego.

Przypinki na Wieczór Kawalerski

fot. Przypinki na Wieczór Kawalerski

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl