Przypinki i magnesy na 100 Urodziny św. Jana Pawła II 0
Przypinki i magnesy na 100 Urodziny św. Jana Pawła II

Przypinki i magnesy na 100 urodziny Jana Pawła II

Rok 2020 został ogłoszony w Polsce rokiem św. Jana Pawła II, a to za sprawą przypadającej 18 maja 2020 roku setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły, czyli naszego polskiego świętego. Z tej wspaniałej okazji przygotowaliśmy szereg okolicznościowych pamiątek i dekoracji.

Przez ponad 10 lat realizowaliśmy wiele zamówień na przypinki związanych z Polskim Papieżem. Były to święta i uroczystości w szkołach, np. nadanie imienia Jana Pawła II, nadanie sztandaru. Wydarzenia z okazji ogłoszenia polskiego papieża błogosławionym 1 maja 2011 roku, wydarzenia związane z kanonizacją 27 kwietnia 2014, a także rocznice urodzin oraz śmierci.

Przypinki z okazji 100 urodzin św. Jana Pawła II

Podstawowym naszym produktem są przypinki zapinane na agrafkę. Ich zaletą jest brak ograniczenia w kolorach i treści zadruku, krótki czas produkcji, stosunkowo niska cena. Nasze przypinki są ładnie i estetycznie wykonane, przez co pasują zarówno na szkolne obchody dla dzieci np. w szkole im Jana Pawła II, jak i na poważne obchody z udziałem dostojnych gości.

Prezentujemy wiele gotowych propozycji na przypinki na Papieski 2020 rok, który został ustanowiony rokiem św. Jana Pawła II. Wszystkie projekty możemy zmodyfikować, dodać dokładną datę obchodów, nazwę miasta itp. 

Okolicznościowe rozety z przypinką na 100 urodziny Jana Pawła II

Oprócz standardowych przypinek na agrafce, które są naszym flagowym produktem, zajmujemy się szyciem rozet, które potocznie określane są mianem kotylion. W centrum kotylionów znajduje się przypinka z nadrukiem o średnicy 56 mm, standardowo z zapięciem na agrafkę. Barwne rozety opcjonalnie możemy uzbroić w żabkę. Szyjemy rozety jednokolorowe oraz dwukolorowe. Średnica kolorowej taśmy to ok 85 mm, skierowane w dół ogonki mają długość około 85 mm. Całkowita wysokość rozety razem z tasiemkami to ok 17 cm.

Idealnym zestawieniem jest kolorowa przypinka i rozeta z w barwach papieskich, czyli biało-żółta lub w polskich barwach narodowych biało-czerwonych. Czas produkcji rozet w zależności od wielkości zamówienia może wynosić od kilku do kilkunastu dni. Im bliżej do kulminacji obchodów setnych urodzin JPII, tym czas oczekiwania może się wydłużyć. Sprawdź przygotowane przez nas propozycje przypinek papieskich z rozetą. Oczywiście projekty przypinek możemy zmodyfikować lub użyć projektu przesłanego przez klienta.

Breloki na setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II

Dla polaków przez ponad ćwierć wieku niemalże oczywistą sprawą było, że papież=polak. Podczas najdłuższego w historii Kościoła Katolickiego pontyfikatu, Papież Polak napisał 14 encyklik, ponad 40 listów apostolskich i wiele innych dokumentów papieskich. Do spuścizny polskiego papieża należy także poezja i wiele książek. Cała bogata twórczość pewnie nie jest powszechnie znana, ale z pewnością rodacy znają wiele papieskich cytatów i powiedzonek. Jak np. Totus Totus! (łac. Cały Twój) lub Nie lękajcie się! Niech te proste, a zarazem wiele mówiące słowa, staną się częścią Twojej codzienności. Umieściliśmy je na specjalnych dwustronnych brelokach, gdzie z jednej strony widnieje podobizna Karola Wojtyły, a z drugiej znajduje się cytat. Do kupienia są także breloki z podobizną JPII i hasłem na odwrocie, które jest jednocześnie tytułem hymnu obchodów 100 rocznicy urodzin polskiego świętego Jana Pawła II "Nie zastąpi Ciebie nikt". Brelok na sto lat JPII, będzie codziennie przypominał, o tym jak wspaniałym narodem są Polacy.

Pamiątkowe magnesy z Janem Pawłem II w rocznicę setnych urodzin

Najbardziej praktyczną pamiątką są magnesy na lodówkę. Może się to wydawać prozaiczne rozwiązanie, ale drzwi lodówki, to bardzo mocno wyeksponowane miejsce w każdym Polskim domu. Zarówno jeśli chodzi o domowników jak i gości ;) Przygotowaliśmy szereg magnesów z okazji 100 rocznicy urodzin papieża św. Jana Pawła II. Znajdują się tu magnesy z podobizną Papieża Polaka, ważne daty, cytaty oraz. Na życzenie możemy zmodyfikować projekt magnesu i dopisać na nich nazwę miejscowości, datę itp. Oprócz cytatów i powiedzonek jakie kojarzyć się mogą z Karolem Wojtyłą, bardzo trafnym opisem tego co myślą Polacy, jest zdanie będące jednocześnie tytułem oficjalnego humnu: "Nie zastąpi Ciebie nikt". Te jakże wymowne 4 słowa, dla nas także stały się inspiracją do stworzenia niezwykłych pamiątek w postaci magnesów. Oceńcie sami.

Magnesy na 100 Urodziny św Jana Pawła II

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl