Zaproszenie na Imprezę Emerytalną

Dostępność: duża ilość
Czas produkcji: 4 dni robocze
Cena brutto za 1 sztukę: 2,90 zł 2.90
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość szt.

Opis

Zaproszenie na przyjęcie z okazji przejścia na emeryturę

Zaproszenie jest w formacie A5 składane do A6, drukowane na gładkim papierze o gramaturze 250g

Do każdego zakupionego zaproszenia dołączamy białą kopertę gratis. 

Do wyboru są trzy warianty zaproszeń ( zdjęcia każdego wariantu znajdziesz powyżej):

1. Eco - puste zaproszenie - w zaproszeniu widnieją wykropkowane linie do wpisania wszystkich informacji. 2,9 zł brutto sztuka.

2. Standard - w zaproszeniu widnieje wykropkowana linia do wpisania imienia i nazwiska zaproszonego gościa. Resztę informacji proszę nam przesłać w mailu lub napisać w uwagach do zamówienia (imię i nazwisko dziecka, nazwa kościoła, godzina uroczystości, nazwa i adres restauracji) - 3,49 zł brutto sztuka.

3. Premium - zaproszenie całkowicie personalizowane. Informacje proszę nam przesłać w mailu lub w uwagach do zamówienia (imię i nazwisko dziecka, nazwa kościoła, godzina uroczystości, nazwa i adres restauracji). Listę imion i nazwisk należy przesłać w arkuszu kalkulacyjnym (np. Excelu). Lista gości musi być w formie odpowiednio odmienionej, pasującej do treści zaproszenia. Najczęściej będzie to forma np. "Piotra Nowaka" lub "Ciocię Justynę" itp., w jednej kolumnie, w jednym wierszu dane do jednego zaproszenia. 3,99 zł brutto sztuka.

Minimalna ilość zamówienia - 4 sztuki.

Na zdjęciach z realizacji widać zmianę koloru pewnych elementów na granatowy - jeśli chcesz chcesz wprowadzić element kolorystyczny w zaproszeniu - napisz w uwagach jaki to ma być kolor.

Zaproszenia tworzą idealny zestaw z przypinkami oraz magnesami będącymi pięknymi upominkami dla Twoich gości.

Jeśli chcesz mieć własną treść zaproszenia jest to możliwe za dopłatą 20zł do zamówienia (możliwość dwóch korekt). Napisz do nas w tej spawie maila.

 

Metki produktowe

WŁASNY TEKST Tak
Personalizacja Tak

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl