Studniówka 2018 - kiedy zaczynają się studniówki? 0
Studniówka 2018 - kiedy zaczynają się studniówki?

Studniówka 2018 - kiedy zaczynają się studniówki?

Studniówka 2018 to wydarzenie, na które z utęsknieniem czekają wszyscy tegoroczni maturzyści. Już teraz odpowiadamy na nurtujące wszystkich pytanie kiedy się one zaczynają!

Studniówka 2018 jest oczekiwana przez wszystkich uczniów klas maturalnych, którzy w maju 2018 roku będą przystępowali do egzaminu dojrzałości. Bal organizowany na 100 dni przed maturą zwykle jest wydarzeniem, które wspomina się przez całe życie. Przygotowania podobnie jak do matury warto zacząć dużo wcześniej. Dziewczęta na dietę, a chłopaki na siłkę. Potem dobieranie kreacji, butów i fryzury. Co będzie modne na studniówce 2018 dowiecie się następnym razem. Kreacje, uroczysta kolacja, tańce no i oczywiście nieodłączny polonez. Aby zdążyć ze wszystkim warto wiedzieć kiedy zaczynają się studniówki 2018

Potoczna nazwa balu wskazuje, że odbywa się on równe 100 dni przed maturą lecz tę liczbę dni należy traktować symbolicznie. Pierwszy dzień matur to 4 maja 2018 roku. Równe 100 dni wypada zatem 24 stycznia 2018 roku. To raczej tylko przybliżony termin. Każda szkoła organizuje bowiem studniówki w różnych terminach, zależy to od wielkości szkoły i ilości klas. Także możliwości wynajęcia odpowiedniego lokalu. Można jednak powiedzieć, że sezonem przedmaturalnych uroczystości jest przełom stycznia i lutego. Studniówki 2018 odbywać się więc będą właśnie wtedy. 

Od lat nieodłącznym elementem każdej studniówki są przypinki. Nie czekaj zamówieniem ich do ostatniej chwili, szkoda nerwów. Przygotowania do studniówki zacznij już dzisiaj.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl