Czarująca Biel - magnes prostokątny do agroturystyki

Dostępność: duża ilość
Czas produkcji: 3 dni robocze
Cena brutto za 1 sztukę: 7,98 zł 7.98
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy


ilość szt.

Opis

Pomysł na nietypową reklamę i upominek dla gości Twojego gospodarstwa agroturystycznego. Magnes prostokątny może stanowić miłą pamiątkę dla wczasowiczów oraz formę reklamy. Ten ciekawy gadżet będzie przywoływał ciepłe wspomnienia oraz zachęcał do ponownych odwiedzin.

Magnes prostokątny w orientacji poziomej posiada projekt wykonany w białym kolorze. Po lewej stronie umieszczona jest grafika drzewa, imitująca odręczny rysunek. Po prawej natomiast umieszczone są napisy informacyjne: nazwa ośrodka, adres oraz dopisek ,,Zapraszamy ponownie''. Magnes został zaprojektowany w prostym i eleganckim stylu. 

Prostokątny magnes o wymiarach 78 x 53 mm, grubość ok 4 mm. Składa się z nadruku CMYK, który jest zabezpieczany folią na zimno. Blaszka stalowa, tekturka introligatorska oraz magnes gumowy. Magnesy charakteryzują się ogromną trwałością, nie wyginają się, są bardzo solidne.

Podczas składania zamówienia prosimy o podanie informacji, jakie mają znaleźć się na magnesie, tj.: nazwy ośrodka oraz adresu. Informacje można dowolnie zmieniać. Zamiast adresu lub dodatkowo można umieścić na przykład numer telefonu, adres email albo stronę www.

Produkty powiązane