Leśny zakątek - magnes prostokątny do agroturystyki

Dostępność: duża ilość
Czas produkcji: 3 dni robocze
Cena brutto za 1 sztukę: 7,98 zł 7.98
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy


ilość szt.

Opis

 Magnes prostokątny w orientacji pionowej jako świetny pomysł na reklamę dla właścicieli gospodarstwa agroturystycznego. Magnes o niewielkich rozmiarach będzie stanowił również miłą pamiątkę dla wczasowiczów. Gadżet można przyczepić do każdej metalowej powierzchni, dzięki czemu będzie przykuwał wzrok i zachęcał do kolejnych wakacji.

Projekt magnesu składa się z dwóch części. Na górze umieszczone jest wybrane zdjęcie ośrodka wczasowego. Dolna część posiada tło w kolorze ciemnej zieleni i zakończona jest u góry symboliczną grafiką lasu. Dodatkowo widoczne są napisy w białym kolorze: nazwa ośrodka agroturystycznego, strona internetowa www oraz dopisek ,,Dziękujemy i zapraszamy ponownie!''. Projekt kojarzy się ze spokojem, naturalnością oraz bliskością przyrody.

Prostokątny magnes pionowy o wymiarach 78 x 53 mm, grubość ok 4 mm. Składa się z nadruku CMYK, który jest zabezpieczany folią na zimno. Blaszka stalowa, tekturka introligatorska oraz magnes gumowy. Magnesy charakteryzują się ogromną trwałością, nie wyginają się, są bardzo solidne.

Podczas składania zamówienia prosimy o przesłanie dobrej jakości zdjęcia ośrodka wczasowego na adres email: biuro@przypinka.pl. Dodatkowo prosimy o informacje dotyczące napisów na magnesie, tj. nazwa gospodarstwa oraz dane teleadresowe (telefon, adres, strona www, email).

Produkty powiązane