Słoneczne Gospodarstwo - magnes prostokątny | Agroturystyka

Dostępność: duża ilość
Czas produkcji: 3 dni robocze
Cena brutto za 1 sztukę: 7,98 zł 7.98
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy


ilość szt.

Opis

Słoneczny i pogodny projekt magnesu przygotowany dla gospodarstw agroturystycznych. Ciepła barwa napawa entuzjazmem i radością. Magnes może stanowić ciekawy upominek dla wypoczywających wczasowiczów. Ten niewielki gadżet to także świetna forma reklamy. Można go przyczepić do każdej metalowej powierzchni.

Magnes posiada projekt z żółtym kolorem tła. Na środku widnieje symboliczna grafika przedstawiająca pisklęta. Na górze umieszczona jest nazwa ośrodka wczasowego, natomiast na dole adres strony internetowej oraz dopisek ,,Zapraszamy!''.

Prostokątny magnes o wymiarach 78 x 53 mm, grubość ok 4 mm. Składa się z nadruku CMYK, który jest zabezpieczany folią na zimno. Blaszka stalowa, tekturka introligatorska oraz magnes gumowy. Magnesy charakteryzują się ogromną trwałością, nie wyginają się, są bardzo solidne.

Podczas składania zamówienia prosimy o podanie informacji, jakie mają znaleźć się na magnesie, tj.: nazwy ośrodka oraz adresu. Informacje można dowolnie zmieniać. Zamiast adresu lub dodatkowo można umieścić na przykład numer telefonu, adres email albo stronę www.

 

 

Produkty powiązane