Dębowy Sen - magnes prostokątny | Agroturystyka

Dostępność: duża ilość
Czas produkcji: 3 dni robocze
Cena brutto za 1 sztukę: 7,98 zł 7.98
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy


ilość szt.

Opis

Ciekawa forma reklamy dla gospodarstwa agroturystycznego w postaci magnesu prostokątnego z Twoim zdjęciem. Magnes to również miła pamiątka dla wczasowiczów. Magnes można przyczepić do każdej metalowej powierzchni.

Magnes prostokątny w orientacji poziomej  posiada tło imitujące drewniane deski. Na górnej części umieszczone jest wybrane zdjęcie ośrodka wczasowego, zaś na dole napisy, takie tak nazwa ośrodka oraz dopisek ,,Dziękujemy i zapraszamy ponownie!''.

Prostokątny magnes o wymiarach 78 x 53 mm, grubość ok 4 mm. Składa się z nadruku CMYK, który jest zabezpieczany folią na zimno. Blaszka stalowa, tekturka introligatorska oraz magnes gumowy. Magnesy charakteryzują się ogromną trwałością, nie wyginają się, są bardzo solidne.

Podczas składania zamówienia prosimy o podanie informacji, jakie mają znaleźć się na magnesie, tj.: nazwy ośrodka oraz numeru telefonu. Informacje można dowolnie zmieniać. Można umieścić również adres, stronę www czy adres mailowy. Prosimy również o przysłanie dobrej jakości zdjęcia na adres: biuro@przypinka.pl

Produkty powiązane