Szopka Bożonarodzeniowa - świąteczny magnes prostokątny

Dostępność: duża ilość
Czas produkcji: 3 dni robocze
Cena brutto za 1 sztukę: 7,98 zł 7.98
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

Opis

Magnes z życzeniami bożonarodzeniowymi

Świąteczny magnes prostokątny jako pocztówka Bożonarodzeniowa. Magnes o wymiarach 53 x 78 mm to propozycja na upominek świąteczny.

Komu mogę wysłać magnes świąteczny?

Zdecydowanie każdej bliskiej Ci osobie. W czasach pandemii i obostrzeń nie mamy możliwości spotkania się ze wszystkimi członkami rodziny czy przyjaciółmi. Zamiast tradycyjnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzimy ten czas w mniejszym i skromniejszym gronie. Magnes możemy wysłać wszystkim tym, z którymi nie będziemy mieli możliwości spotkać się w te Święta. 

Magnes z łatwością zastąpi tradycyjną pocztówkę. Dzięki jego niewielkim rozmiarom można go umieścić na każdej metalowej powierzchni. Zawieszony w widocznym miejscu, na przykład na lodówce, codziennie będzie przypominał osobie obdarowanej o jego bliskich. 

Wszelkie dodatkowe informacje jakie mają znaleźć się na magnesie prosimy napisać w polu ,,uwagi'' w trakcie składania zamówienia na stronie. 

Czy magnes jest zapakowany?

Magnesy świąteczne nie są zapakowane ale możemy je zapakować - proszę wybrać opcję pakowanie w woreczek celofanowy (koszt 0,49zł za sztukę) lub woreczek z organzy (koszt 0,98 zł za sztukę). Wybierając opcję z pakowaniem - zyskujesz gotowy do wręczenia upominek.

 

Metki produktowe

WŁASNY TEKST Nie

Produkty powiązane