Wooden Beauty - magnes prostokątny | Agroturystyka

Dostępność: duża ilość
Czas produkcji: 3 dni robocze
Cena brutto za 1 sztukę: 7,98 zł 7.98
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy


ilość szt.

Opis

Magnes prostokątny jako ciekawy pomysł na reklamę dla właścicieli ośrodków wczasowych w typie agroturystyki. Magnes to także świetna pamiątka dla wczasowiczów, która wywoła miłe wspomnienia i zachęci do ponownych odwiedzin. Gadżet o niewielkich rozmiarach można umieścić na każdej metalowej powierzchni.

Magnes prostokątny w orientacji poziomej tło imitujące drewniane deski. Na całej wielkości magnesu umieszczone są napisy w kolorze białym: nazwa ośrodka, numer telefonu, napis ,,Zapraszamy'' oraz atrakcje.

Prostokątny magnes o wymiarach 78 x 53 mm, grubość ok 4 mm. Składa się z nadruku CMYK, który jest zabezpieczany folią na zimno. Blaszka stalowa, tekturka introligatorska oraz magnes gumowy. Magnesy charakteryzują się ogromną trwałością, nie wyginają się, są bardzo solidne.

Podczas składania zamówienia prosimy o podanie informacji, jakie mają znaleźć się na magnesie, tj.: nazwy ośrodka oraz numeru telefonu. Informacje można dowolnie zmieniać. Można umieścić również adres, stronę www czy adres mailowy.

Produkty powiązane