Chrzest Święty Charming Flowers- magnes prostokątny

Dostępność: duża ilość
Czas produkcji: 3 dni robocze
Cena brutto za 1 sztukę: 7,98 zł 7.98
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

Opis

Chrzest Święty - Magnes ze zdjęciem jako podziękowanie dla gości

Prostokątny magnes ze zdjęciem Twojego dziecka jako pamiątka Chrztu Świętego oraz świetny prezent dla gości. Upominek można wręczyć osobiście lub ułożyć przy nakryciach gości.

Piękny, delikatny motyw kwiatowy na magnesie prostokątnym przygotowanym jako forma upominku na Chrzest Twojego dziecka. Magnes w orientacji pionowej, u góry i u dołu projektu widnieje jaśniejsze tło, na którym umieszczona jest kompozycja z kwiatów.

Z czego składa się magnes na chrzciny?

Prostokątny magnes o wymiarach 53*78mm, wykonany z 5 warstw: folia zabezpieczająca, nadruk cyfrowy na papierze, blacha stalowa, tektura introligatorska, magnes gumowy. Całość ma grubość ok 4mm i jest bardzo solidna.

Magnesy możemy zapakować w elegancki woreczek celofanowy lub woreczek z organzy. Wystarczy zaznaczyć odpowiedni rodzaj woreczków w zamówieniu. 

Jakie zdjęcie przesłać?

Prześlij nam zdjęcie w najlepszej możliwej jakości (minimum 300 dpi), tak aby postać miała wokół siebie minimum 2 cm tła z każdej strony (jeśli ma być tylko twarz lub popiersie to z trzech stron). Wykonamy wizualizację i odeślemy do akceptacji.

Imię dziecka oraz datę chrztu prosimy wpisać w komentarzu/uwagach do zamówienia, natomiast zdjęcie proszę załączyć.

Metki produktowe

WŁASNY TEKST Tak
Własne zdjęcie Tak

Produkty powiązane